Selçuklu 2.El Oto Satışı

Selçuklu 2.El Oto Satışı

ARABAMI SATMAK İSTİYORUM. NE YAPMAM GEREKİYOR?

İlk önce araban için ön fiyat teklifi alman gerekiyor:  Ön fiyat teklifimizle ilgileniyorsan, tercih ettiğin merkezimizde istediğin gün ve saatte ücretsiz ekspertiz randevunu online olarak oluşturabilirsin. Sonrasında seni arayarak yanında getirmen gereken belgeler hakkında bilgi vereceğiz. Merak ettiğin tüm soruları yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.
Merkezimizde uzman eksperlerimiz tarafından gerçekleştirilen ve ortalama 30 dakika süren ekspertiz sonrasında son fiyat teklifimizi sunuyoruz. (Ön fiyat teklifimiz ile son fiyat teklifimiz arasında ekspertiz sonucu nedeniyle fiyat farkı oluşabilir.)
Son fiyat teklifimizi kabul edersen hemen satış işlemlerine geçiyoruz ve noter işlemleriyle eş zamanlı olarak ödemeni güvenli bir şekilde banka hesabına yatırıyoruz.

Öne Çıkarılanlar

Selçuklu Eşyalı Eşyasız Kiralık Daire

Konya Selçuklu 'da günlük aylık ve yıllık olarak kiralık daire

Selçuklu Arsa alım satım

Selçuklu Bağ Bahçe Satışı

Konya Selçuklu 'da Yatırım açısından, bağ bahçe satış

Selçuklu 2.El Oto Satışı

ARABAMI SATMAK İSTİYORUM. NE YAPMAM GEREKİYOR? İlk &o

Yorumlar

Emlak piyasasının hareketli olduğu dönemde, fiyatların günlük değiştiği 2 yıl önceki dönemde halil bey ile tanıştık. Konut alırken çok yardımcı oldu kendisi. Sonraki süreçte de emlak ile ilgili işlerde kendisine danışırız. Kendisine tüm yardımları ve

Hakan C.

5 Yıldız

Tanıştığıma çok memnun kaldım gerçekten işini hakkıyla yapan samimi dürüst bir insan çok yardımcı oldu ve kafamda tek bir soru işareti bırakmadı çok teşekkür ediyorum emeklerinize sağlık.

Hüsnü B.

5 Yıldız

Halil beye internet üzerinden telefonla arayıp ulaştım. Kendisi hemen ilgilendi, yardımcı oldu. İlgi ve alakası için çok teşekkür ediyorum. Biz çok memnun kaldık.

Hidayet Ç.

5 Yıldız