Selçuklu 2.El Oto Satışı

Selçuklu 2.El Oto Satışı

ARABAMI SATMAK İSTİYORUM. NE YAPMAM GEREKİYOR?

İlk önce araban için ön fiyat teklifi alman gerekiyor:  Ön fiyat teklifimizle ilgileniyorsan, tercih ettiğin merkezimizde istediğin gün ve saatte ücretsiz ekspertiz randevunu online olarak oluşturabilirsin. Sonrasında seni arayarak yanında getirmen gereken belgeler hakkında bilgi vereceğiz. Merak ettiğin tüm soruları yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.
Merkezimizde uzman eksperlerimiz tarafından gerçekleştirilen ve ortalama 30 dakika süren ekspertiz sonrasında son fiyat teklifimizi sunuyoruz. (Ön fiyat teklifimiz ile son fiyat teklifimiz arasında ekspertiz sonucu nedeniyle fiyat farkı oluşabilir.)
Son fiyat teklifimizi kabul edersen hemen satış işlemlerine geçiyoruz ve noter işlemleriyle eş zamanlı olarak ödemeni güvenli bir şekilde banka hesabına yatırıyoruz.

Öne Çıkarılanlar

Hizmetlerimiz

Selçuklu Arsa alım satım

Selçuklu Eşyalı Eşyasız Kiralık Daire

Konya Selçuklu 'da günlük aylık ve yıllık olarak kiralık daire

Selçuklu Bağ Bahçe Satışı

Konya Selçuklu 'da Yatırım açısından, bağ bahçe satış

Yorumlar

Halil Doğan Gayrimenkul yetkililerinden 2 farklı yerden de tarla satın aldım, karşılaması misafirperverliği gerçekten 5 Yıldızı hakeden bir firma üstelik tapudaki bütün işlerimi de kolay ve en hızlı olacak şekilde halletti. Kesinlikle öneriyorum.

Avni M.

5 Yıldız

Halil beye internet üzerinden telefonla arayıp ulaştım. Kendisi hemen ilgilendi, yardımcı oldu. İlgi ve alakası için çok teşekkür ediyorum. Biz çok memnun kaldık.

Hidayet Ç.

5 Yıldız

Tanıştığıma çok memnun kaldım gerçekten işini hakkıyla yapan samimi dürüst bir insan çok yardımcı oldu ve kafamda tek bir soru işareti bırakmadı çok teşekkür ediyorum emeklerinize sağlık.

Hüsnü B.

5 Yıldız