Yatırım Danışmanlığı

Yatırım Danışmanlığı

Yenilik ve sürdürülebilirliğe bağlılık

Halil Doğan Gayrimenkul Danışmanlık ve Yatırım Danışmanlığı  mimari mükemmelliği yeniden tanımlamak için yaratıcılığı ve işlevselliği kusursuz bir şekilde birleştiren öncü bir firmadır.

 

 

 

Yatırım danışmanlığı firmamızca veriler hizmetler içerisinde en yaygın seçenekler çerisinde yer almaktadır. Sağlamış olduğumuz bu hizmet SPK’den izinli olan kurumların verebileceği bir hizmettir. Sermaye piyasasına ait olan araçların kar ile zarar analizini yaparak şirketlere, firmalara veya şahıslara yatırım danışmanlığı verilir.

 

Danışmanlık sözlü olarak veya yazılı olarak gerçekleştirilebilir. Yatırım analizi yapan ve bu konuda uzman olan kişilere yatırım danışmanı denir. Yatırım yapacak olan müşteriler adına risk taşımayan ve getirisi yüksek olan yatırım araçlarının tespitini gerçekleştirir.

 

Yatırım danışmanlığında sermaye piyasasına ait olan araçlar ve bu araçlar hangi kuruluşlar tarafından ihraç edilmiş bunun incelemesi yapılır. Yatırım yapmak isteyen kişiler için yasal konularda güvenli yolda ilerlenmesi için danışmanlık hizmeti almak şarttır. Danışman işlemlerin idari işlemlere ve yasal mevzuata uygun şekilde ilerlemesini ve planlamasını sağlar.

 

Müşteri yatırımdan nasıl beklentiler içerisinde bunu tespit ederek risk limitlerini göz önünde bulundurur ve analiz yapar. Danışmanlık verecek olan uzman kişi piyasaya hakim olmalıdır. Piyasaya hakim olduğunda yapılan danışmanlık başarıyla sonuçlanacaktır. Yatırım danışmanlığı aldığınızda sermaye piyasasına dair ayrıntılı şekilde bilgilendirilirsiniz.

 

Danışmanlık alan kişi hem bilgilenmiş hem de doğru şekilde yönlendirilmiş olur. Müşterinin varlıkları ve bütçeleri göz önünde bulundurularak en uygun olacak olan yatırım aracının seçimi gerçekleştirilir. Varlığı yatırım yapmak için uygun olan müşterileri tespit ederek iletişime geçilir ve varlıkların değerlendirilmesi sağlanır.

 

Profesyonel bir yatırım danışmanlığı hizmeti için, en önemli konu uzmanların değişimlere ayak uydurması ve sürekli gelişimde kalmasıdır. Uzman bir danışman her zaman ülkede ve dünyada yatırım sektörüne ait gelişmeleri takip eder ve güncel kalır. Firmamız bünyesinde görev alan tüm danışmanlarımız sizlere en seçkin hizmeti sunabilmek için, küresel çapta yenilik hareketlerini takip etmektedir. 

Öne Çıkarılanlar

Selçuklu Bağ Bahçe Satışı

Konya Selçuklu 'da Yatırım açısından, bağ bahçe satış

Hizmetlerimiz

Selçuklu Eşyalı Eşyasız Kiralık Daire

Konya Selçuklu 'da günlük aylık ve yıllık olarak kiralık daire

Selçuklu Arsa alım satım

Yorumlar

Emlak piyasasının hareketli olduğu dönemde, fiyatların günlük değiştiği 2 yıl önceki dönemde halil bey ile tanıştık. Konut alırken çok yardımcı oldu kendisi. Sonraki süreçte de emlak ile ilgili işlerde kendisine danışırız. Kendisine tüm yardımları ve

Hakan C.

5 Yıldız

Halil Doğan Gayrimenkul yetkililerinden 2 farklı yerden de tarla satın aldım, karşılaması misafirperverliği gerçekten 5 Yıldızı hakeden bir firma üstelik tapudaki bütün işlerimi de kolay ve en hızlı olacak şekilde halletti. Kesinlikle öneriyorum.

Avni M.

5 Yıldız

Halil beye internet üzerinden telefonla arayıp ulaştım. Kendisi hemen ilgilendi, yardımcı oldu. İlgi ve alakası için çok teşekkür ediyorum. Biz çok memnun kaldık.

Hidayet Ç.

5 Yıldız