Selçuklu Satılık Konut

Selçuklu Satılık Konut

 

 

Konya emlak sektörüne hizmet veren şirketimiz Selçuklu ilçemizde de siz değerli müşterilerimiz için sıfır ve ikinci el konut, mülk, ofis gibi taşınamaz mülkiyet danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Dilediğiniz kriterlere uygun taşınamaz mülkiyetlere ulaşmak için sizler de gayrimenkul ofisimizi ziyaret edebilir kendinize uygun mülkiyete kolayca erişebilirsiniz. Birçok emlak ve gayrimenkul ofisi kâr amacı güderken bizler müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Satın alma, geliştirme, kiraya verme ve satma gibi çeşitli çalışmalar için tercih edebileceğiniz ofisimiz siz değerli müşterilerimizin en yüksek yatırımı yapabileceği yönde çalışmalarını idame ettirmektedir.

 

Öne Çıkarılanlar

Selçuklu Arsa alım satım

Selçuklu Eşyalı Eşyasız Kiralık Daire

Konya Selçuklu 'da günlük aylık ve yıllık olarak kiralık daire

Selçuklu Bağ Bahçe Satışı

Konya Selçuklu 'da Yatırım açısından, bağ bahçe satış

Hizmetlerimiz

Yorumlar

Tanıştığıma çok memnun kaldım gerçekten işini hakkıyla yapan samimi dürüst bir insan çok yardımcı oldu ve kafamda tek bir soru işareti bırakmadı çok teşekkür ediyorum emeklerinize sağlık.

Hüsnü B.

5 Yıldız

Halil Doğan Gayrimenkul yetkililerinden 2 farklı yerden de tarla satın aldım, karşılaması misafirperverliği gerçekten 5 Yıldızı hakeden bir firma üstelik tapudaki bütün işlerimi de kolay ve en hızlı olacak şekilde halletti. Kesinlikle öneriyorum.

Avni M.

5 Yıldız

Halil beye internet üzerinden telefonla arayıp ulaştım. Kendisi hemen ilgilendi, yardımcı oldu. İlgi ve alakası için çok teşekkür ediyorum. Biz çok memnun kaldık.

Hidayet Ç.

5 Yıldız