Oto Alım Satımı

Oto Alım Satımı


Halil Doğan Gayrimenkul Olarak  Firmamız oto satış ve oto alım satım işlemlerimiz ve pek çok farklı projelerimizle Konya Selçuklu 'da hizmet vermektedir. Araç satışında müşterinin isteği doğrultusunda sıfır km ve 2. el olarak araç satışımız yapılmaktadır.

Her müşterinin en iyiyi beklediğinden yola çıkan Halil Doğan Gayrimenkul olarak uzman ekibimizle müşteri memnuniyetini ve güven ilkelerini daima ön planda tutarak, Müşteri İlişkilerinin sürekli gözden geçirilmesi ve geliştirilmesi için, kişisel ve profesyonel becerileri arttırmaya yönelik faaliyetler sağlamaktadır.

Öne Çıkarılanlar

Selçuklu Eşyalı Eşyasız Kiralık Daire

Konya Selçuklu 'da günlük aylık ve yıllık olarak kiralık daire

Selçuklu Bağ Bahçe Satışı

Konya Selçuklu 'da Yatırım açısından, bağ bahçe satış

Hizmetlerimiz

Selçuklu Arsa alım satım

Yorumlar

Halil Doğan Gayrimenkul yetkililerinden 2 farklı yerden de tarla satın aldım, karşılaması misafirperverliği gerçekten 5 Yıldızı hakeden bir firma üstelik tapudaki bütün işlerimi de kolay ve en hızlı olacak şekilde halletti. Kesinlikle öneriyorum.

Avni M.

5 Yıldız

Halil beye internet üzerinden telefonla arayıp ulaştım. Kendisi hemen ilgilendi, yardımcı oldu. İlgi ve alakası için çok teşekkür ediyorum. Biz çok memnun kaldık.

Hidayet Ç.

5 Yıldız

Tanıştığıma çok memnun kaldım gerçekten işini hakkıyla yapan samimi dürüst bir insan çok yardımcı oldu ve kafamda tek bir soru işareti bırakmadı çok teşekkür ediyorum emeklerinize sağlık.

Hüsnü B.

5 Yıldız